• Dzień Chłopca

• 13.10.2022 16:43
        • Grupa Biedronki dnia 30 września obchodziła szczególne święto, czyli Dzień Chłopca. Tego dnia panie oraz dziewczynki dokładały wszelkich starań, by każdy chłopiec mógł poczuć się wyjątkowo. Nie obyło się bez upominków, medali, krawatów oraz dyplomów. Można było usłyszeć taneczną muzykę, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki jak i chłopcy. Przygotowane konkurencje, gry i zabawy sprawiły dzieciom wiele radości. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków świadczyły o miło spędzonym czasie. W tym dniu nasza sala zmieniła się w plac zabaw, nie zabrakło też pysznego poczęstunku. Dodatkową atrakcją dla wszystkich była wizyta w bibliotece, gdzie wspólnie wykonaliśmy jesienną pracę.

• DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – WYCIECZKA DO OCK

• 13.10.2022 16:44
        • Dnia 20 września po raz kolejny obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji, ale najważniejszą z nich był wspólny wyjazd do OCK w Ostrołęce na przedstawienie pt. "Baśnie Pana Andersena".
          Dzieci były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały. Ogromne wrażenie wywarła na nich sceneria oraz aktorzy. Nastrojowa muzyka i zmienne oświetlenie powodowało, że zaciekawienie widowiskiem nie malało.
          Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie. Wszystkim przedszkolakom złożyliśmy życzenia, samych słonecznych dni i radosnych chwil w naszym przedszkolu, aby każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.
          Niech Wasze marzenia się spełniają!!!

• Zakończenie Roku Przedszkolnego

• 27.09.2022 11:51
        • W dniu 24 czerwca 2022 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego
          W dniu 24 czerwca 2022 r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Jeszcze niedawno większość naszych dzieci po raz pierwszy przekroczyła próg przedszkola, a już mają za sobą rok spędzony w jego murach. Rok pełen nowych doświadczeń, nowych umiejętności i zdobytej wiedzy. Oby kolejne lata, spędzone w naszych murach były równie radosne i pełne nowych wyzwań. Uroczystość rozpoczęła się od wręczenia przedszkolakom dyplomów przez Panią dyrektor Martę Trzcińską oraz Pana Wójta Stefana Prusika. Następnie dzieci przedstawiły swój program artystyczny. Kończąc rok szkolny 2021/2022 dzieci powitały upragnione wakacje. Życzymy Wam, by były one bezpieczne i słoneczne, pełne przygód i niezapomnianych przeżyć. Wyrazy uznania i podziękowania za ten wspólnie spędzony rok składamy również Rodzicom. Dziękujemy za owocną współpracę!
        • Dzień Rodziny

• 04.07.2022 08:49
        • "Mamo, Tato!
          Razem z Wami w świat bezpiecznie wyruszamy.
          Dziękujemy Wam za wszystko,
          dobrze, że jesteście blisko!"
          1 czerwca był szczególnym dniem w naszym przedszkolu, ze względu na odbywający się tego dnia festyn rodzinny. Była to okazja do spotkania się oraz wspólnego świętowania. Na wszystkich czekało dużo niespodzianek, m.in dmuchańce, malowanie buziek, pyszne ciasta i zdrowe owocowe przekąski. Spotkanie rozpoczęliśmy od konkurencji sportowych, w których brały udział dzieci wraz z rodzicami. Było przy tym dużo uśmiechów i radości. Powodzeniem cieszyła się własnoręcznie wykonana fotobudka, dzięki której dzieci ze swoimi rodzicami robili wspólne zdjęcia. Radość dzieci była wielka i zabawa wyśmienita, kiedy korzystały z dmuchanych zjeżdżalni, basenu z kulkami i wspaniałego poczęstunku przygotowanego przez grono naszych rodziców. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspaniałą zabawę:)
          Opracowała: Wioletta K.
        • Wycieczka do Olsztyna

• 21.06.2022 09:57
        • Dnia 23 maja 2022 r nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Olsztyna. Podróż choć daleka, upłynęła w miłej atmosferze. Na dobry początek odwiedziły PLANETARIUM. Wyświetlony został tam film edukacyjny "Polaris". Pingwin i niedźwiedź polarny zwykle nie mają szansy się spotkać, jednak w filmie poznaliśmy ich razem...Naukowa przygoda prowadzi ich do budowy obserwatorium astronomicznego i statku kosmicznego. Obserwując z kosmosu Ziemię, Marsa i Saturna poznają sekrety planet, ich podobieństwa i różnice. "Polaris" to mądry i piękny animowany film, który poprzez wciągające przygody bohaterów, wprowadza pojęcie ruchu obrotowego Ziemi, zapoznaje z różnymi rodzajami obiektów kosmicznych i zaznajamia z podstawami metody naukowej. Kolejnym punktem aktywnej wycieczki była WARMIOLANDIA MIASTO DZIECI. Jest to kraina, w której co jakiś czas słychać wybuchy... Profesor Ryzyk - Fizyk cały czas prowadzi nowe badania z dziedziny chemii i fizyki. Przedszkolaki miały okazję trochę mu pomóc... Wspólna zabawa zbliża najbardziej, o czym przekonały się nasze dzieci korzystając ze zjeżdżalni, basenu z kulkami, konstrukcji zabawowych, trampolin oraz wielu innych atrakcji. W drodze powrotnej zajechaliśmy do restauracji McDonald, gdzie każdy skosztował coś pysznego. Z właściwego zachowania w miejscach publicznych zdaliśmy egzamin na szóstkę. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i musieliśmy pożegnać się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Dzieci pełne niezapomnianych wrażeń i emocji wróciły do domu.
          Opracowała W. Kurpiewska