• Wizyta w przychodni lekarskiej

• 25.10.2022 16:19
        • W dniu 21.10.2022 r. dzieci z grupy „Pszczółek” wybrały się do pobliskiej Przychodni lekarskiej. Pani doktor zapoznała dzieci z zawodem lekarza, zwróciła uwagę na spożywanie zdrowych produktów, korzystanie z ruchu na świeżym powietrzu, higienę oraz związek między chorobą a leczeniem i koniecznością przyjmowania lekarstw. Dzieci miały okazję do posłuchania przez stetoskop bicia serca kolegów, jak również zapoznania się z podstawowym sprzętem medycznym. Dla naszych odważnych przedszkolaków przesympatyczne panie pielęgniarki przygotowały naklejki ,,Dzielnego Pacjenta". Mamy nadzieję, że dzięki temu spotkaniu dzieci z przyjemnością będą chodziły na wizyty lekarskie.

• Dzień Chłopca

• 21.10.2022 12:54

• Pierwszy Dzień Jesieni

• 21.10.2022 12:50
        • 23 września 2022 r. nasze przedszkolaki powitały nową porę roku- jesień. Tego dnia w przedszkolu królowały kolory: brązowy, pomarańczowy, żółty i czerwony. Każde z dzieci chcąc zaangażować się w przywitanie jesieni, przyniosło różnorakie dary lasu, sadu i ogrodu.  Dzieci brały udział w zajęciach i zabawach o tematyce jesiennej poprzez które zdobywały wiadomości o rozpoczynającej się porze roku, wykonały piękne prace plastyczne. Podczas spaceru do pobliskiego lasu szukały oznak jesieni oraz podziwiały przepiękne barwy otaczającej nas przyrody.

• Dzień Przedszkolaka - Wycieczka do OCK

• 21.10.2022 12:23
        • Z okazji Dnia Przedszkolaka wspólnie z innymi grupami z naszego przedszkola wybraliśmy się do OCK w Ostrołęce na spektakl pt: „Baśnie Pana Andersena”. Była to fascynująca wyprawa dla naszych przedszkolaków, ekscytacji nie było końca. Dzieci w wielkim entuzjazmem i zaciekawieniem obejrzały spektakl przenosząc się tym samym w świat fantazji i bajek. To był bardzo udany dzień.