• Dbamy o Ziemię

• 24.04.2023 16:16
      • Wszyscy powinni mieć świadomość, że ochrona i kształtowanie środowiska, w którym żyjemy, jest koniecznością, a kształtowanie właściwej postawy należy rozpocząć od najmłodszych lat. Podczas zajęć  przedszkolaki m.in. obejrzały filmik edukacyjny, pt. „Czysto, ładnie i bez śmieci- rady Pana śmietnika dla wszystkich dzieci”, zostały zapoznane ze sposobami segregowania śmieci, z kolorami pojemników oraz  wykonały ciekawe prace plastyczne. Działania te przybliżyły dzieciom tematykę ekologii, segregacji śmieci i recyklingu. Jesteśmy przekonani, że udział naszych wychowanków w zajęciach poświęconych tematyce dbania o naszą planetę, z pewnością przyczyni się do ukształtowania wrażliwości na potrzeby środowiska naturalnego i potrzebę dbania o nasze wspólne dobro.