• Stroik wielkanocny

• 05.04.2023 12:32
      • W ostatnim tygodniu dzieci w przedszkolu celebrowały zbliżające się święto wielkanocne poprzez zabawy tematyczne, prace plastyczne oraz wysłuchiwanie opowiadań i ciekawostek wielkanocnych. Każdy przedszkolak miał możliwość opowiedzieć o swoich przygotowaniach wielkanocnych, a także przypomnieć zwyczaje charakterystyczne dla naszej kultury i religii. Z tej okazji przedszkolaki już tydzień wcześniej posiały owies, który następnie udekorowały zajączkiem z życzeniami, kolorowymi jajeczkami oraz gałązkami bazi.  Wiele radości przyniosła dzieciom praca nad wykonaniem stroika wielkanocnego, który następnie podarowały rodzicom. Na zakończenie tego szczególnego czasu każdy przedszkolak otrzymał słodki podarunek w postaci czekoladowego zajączka. Grupa Mrówki wraz z paniami życzą zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości oraz wesołego Alleluja.
        Opracowała:  Marta Kuliś
        Weronika Piotrowska